WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Jubileuszowy wieczór Teatru Druga Strefa

Jubileuszowy wieczór Teatru Druga Strefa

21.09.2016, godz. 12:38
Teatr
foto: EAST NEWS

10 lat już działa na Mokotowie Teatr Druga Strefa. Z tej okazji pracownicy zapraszają na wspólne świętowanie jubileuszu w budynku dawnego warsztatu samochodowego przy ul. Magazynowej 14A

O godz. 20 wystąpi Kabaret Po Tamtej Stronie ze spektaklem Marcina Ciężkiego, który grany był w Teatrze Druga Strefa, zaraz po otwarciu siedziby przy Magazynowej. Półtorej godziny później goście będą mogli obejrzeć Noc Helvera. To jedna z ostatnich premier teatru. Występują: Halina Chrobak, Piotr Duda. Reżyseria: Sylwester Biraga.

Na godz. 23 zaplanowano wernisaż wystawy „Jan Wawrynkiewicz – Plakaty". - Janek Wawrynkiewicz współpracuje z nami od ponad 15 lat. Jest autorem wielu plakatów do naszych spektakli – przedstawiają pracownicy teatru.

O północy zacznie się „Boylesque & Burlesqe Mini Show". Będzie to mini show w wykonaniu performerek burleski: Red Juliette, Panda Cotta oraz performerów boyleski: Kim Lee, Mr. Tutti Hide, Master Bee.

Na tym program artystyczny się zakończy, ale nie oznacza to końca imprezy. Jak na urodziny przystało, dyrekcja teatru zaprosi wszystkich na wspólne tańce, które trawać mają do białego rana. Bilety na cały wieczór kosztują 30 zł.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: