WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Kto otrzyma Nagrodę Dobrej Woli 2016?

Kto otrzyma Nagrodę Dobrej Woli 2016?

02.11.2016, godz. 12:44
Warszawa, stolica, centrum
foto: Super Express

Głosy na laureatów Nagrody Dobrej Woli można oddawać do 8 listopada poprzez formularz internetowy lub w Urzędzie Dzielnicy Wola.

Mieszkańcy Woli nominowali do Nagrody Dobrej Woli 14 osób i instytucji. Głosować można poprzez specjalny formularz zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Wola http://www.wola.waw.pl/page/3391,nagroda-dobrej-woli.html. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą oddać swój głos w Urzędzie Dzielnicy Wola przy al. Solidarności 90. Karty do głosowania oraz urna znajdują się w pokoju 101 na I piętrze.

- Nagrody Dobrej Woli zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się 21 listopada w Teatrze na Woli – zapowiada Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

Nagrody Dobrej Woli zostaną wręczone po raz drugi w historii. - Chcemy uhonorować i niejako podziękować tym wszystkim, którzy mają szczególny wpływ na obraz naszej dzielnicy. Mam nadzieję, że ta uroczystość na stałe wpiszę się w kalendarz wolskich wydarzeń – mówi burmistrz Strzałkowski.

W ramach drugiej edycji nagrodzonych zostanie osiem osób. Cztery zostaną wskazane przez urząd dzielnicy, natomiast kolejnych czterech laureatów wybiorą mieszkańcy w otwartym głosowaniu. Ponadto z okazji obchodzonego w tym roku 100-lecia stołeczności Woli nagrody zostaną przyznane również wolskim stulatkom. Laureatom zostanie wręczona zaprojektowana specjalnie na tę okazję statuetka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: