WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa se.pl wiadomości polska warszawa Kto otrzyma Nagrodę Dobrej Woli 2016?

Kto otrzyma Nagrodę Dobrej Woli 2016?

02.11.2016, godz. 12:44
Warszawa, stolica, centrum
foto: Super Express

Głosy na laureatów Nagrody Dobrej Woli można oddawać do 8 listopada poprzez formularz internetowy lub w Urzędzie Dzielnicy Wola.

Mieszkańcy Woli nominowali do Nagrody Dobrej Woli 14 osób i instytucji. Głosować można poprzez specjalny formularz zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Wola http://www.wola.waw.pl/page/3391,nagroda-dobrej-woli.html. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą oddać swój głos w Urzędzie Dzielnicy Wola przy al. Solidarności 90. Karty do głosowania oraz urna znajdują się w pokoju 101 na I piętrze.

- Nagrody Dobrej Woli zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się 21 listopada w Teatrze na Woli – zapowiada Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

Nagrody Dobrej Woli zostaną wręczone po raz drugi w historii. - Chcemy uhonorować i niejako podziękować tym wszystkim, którzy mają szczególny wpływ na obraz naszej dzielnicy. Mam nadzieję, że ta uroczystość na stałe wpiszę się w kalendarz wolskich wydarzeń – mówi burmistrz Strzałkowski.

W ramach drugiej edycji nagrodzonych zostanie osiem osób. Cztery zostaną wskazane przez urząd dzielnicy, natomiast kolejnych czterech laureatów wybiorą mieszkańcy w otwartym głosowaniu. Ponadto z okazji obchodzonego w tym roku 100-lecia stołeczności Woli nagrody zostaną przyznane również wolskim stulatkom. Laureatom zostanie wręczona zaprojektowana specjalnie na tę okazję statuetka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: