WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Lewy tytoń w fabryce traktorów

Lewy tytoń w fabryce traktorów

13.10.2016, godz. 02:00
Lewy tytoń w fabryce traktorów
foto:

Kolejny cios w tytoniowych bossów! Centralne Biuro Śledcze Policji zlikwidowało fabrykę lewych papierosów w Ursusie. Spanikowani bandyci zabarykadowali się przed uzbrojonymi po zęby funkcjonariuszami w starej fabryce traktorów. Policjanci musieli otworzyć sobie drzwi piłami do metalu! Zatrzymali ośmiu gangsterów.

Niedawno informowaliśmy o zlikwidowanej fabryce papierosów pod Legionowem. Teraz CBŚP pochwaliło się nalotem na nielegalną fabrykę w Ursusie. - Była zlokalizowana w betonowych podziemiach dawnej fabryki traktorów - zdradza kom. Agnieszka Hamelusz. Zaskoczeni policyjną akcją bandyci próbowali się ratować. Zabarykadowali się w budynku i liczyli chyba na to, że funkcjonariusze odpuszczą. Nic bardziej mylnego. - Musieliśmy użyć pił, żeby pokonać trzy pary drzwi oddzielające nas od hali produkcyjnej. W środku było trzech mężczyzn, którzy położyli się na podłodze wiedząc, że nie mają szans na ucieczkę - dodaje kom. Hamelusz.

Fabryka działała w najlepsze, bo gangsterzy nie zdążyli nawet wyłączyć maszyn. CBŚP zabezpieczyło ponad 1,3 mln sztuk gotowych papierosów i 6,5 tony tytoniowej krajanki. Całość warta była około 5 mln zł. Mężczyźni usłyszeli zarzuty nielegalnej produkcji wyrobów tytoniowych, za co zostali objęci dozorem. Pozostałych pięciu członków gangu kryminalni dorwali pod Pruszkowem, w ich mieszkaniach.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: