WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Mapa Polski z klocków Lego

Mapa Polski z klocków Lego

02.08.2016, godz. 16:02
Galeria Mokotów
Galeria Mokotów foto: Super Express

Otwarcie pierwszego w Polsce Lego Store odbędzie się 6 sierpnia (sobota) o godz. 11 w Galerii Mokotów. Z tej okazji w każdy weekend sierpnia dzieci będą mogły uczestniczyć w budowaniu ogromnej mapy Polski z 1,1 mln klocków Lego.

Budowanie mapy Polski z kloców Lego rozpocznie się 6 sierpnia. Tuż przy Lego Store stanie podstawa z klocków Lego o wymiarach 7x7 m oraz stoliki dla dzieci, przy których będą mogły one konstruować swoje modele. Mapę podziwiać będzie można do końca wakacji, a jej uzupełnianie o nowe elementy odbywać się będzie w każdy weekend. Na 28 sierpnia (sobota) planowane jest oficjalne odsłonięcie skończonego projektu.

Sklep Lego Store będzie w pełni dedykowany produktom Lego, a w jego ofercie, obok klasycznych i najbardziej popularnych serii, pojawią się ekskluzywne kolekcje.Obok niego staną gabloty, w których zostaną wyeksponowane najsłynniejsze polskie zabytki zbudowane z klocków Lego: Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski w Warszawie, Makieta osady w Biskupinie oraz Żuraw Gdański.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: