WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Miejski sylwester pod gwiazdami

Miejski sylwester pod gwiazdami

30.11.2016, godz. 07:00
Fajerwerki, Sylwester, Sylwestrowa Noc, Sztuczne ognie
Fajerwerki to nieodłączny element nocy sylwestrowej. Dzięki nim możemy się cieszyć pięknie rozświetlonym niebem. Taki widok zdarza się tylko raz w roku. Należy jednak pamiętać, by obchodzić się z nimi odpowiedzialnie i nie brać się za odpalanie petard będąc pod wpływem alkoholu. foto: AKPA

Agnieszka Chylińska, LemON, Anna Wyszkoni, Andrzej Piaseczny i Cleo to tylko niektóre gwiazdy, jakie wystąpią na miejskim sylwestrze na pl. Defilad. Scena rozbłyśnie o godz. 19, a zgaśnie o godz. 1.30.

Dla warszawskiej publiczności zaśpiewają: Agnieszka Chylińska, LemON, Anna Wyszkoni, Lady Pank, Sound'N'Grace, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Kombii, Natalia Nykiel, Cleo, Jula, Andrzej Piaseczny, Rafał Brzozowski i Daria Zawiałow.

Gospodarzami imprezy będą znani ze stacji TVN: Magda Mołek, Patrycia Kazadi, Gabi Drzewiecka oraz Marcin Prokop, Olivier Janiak, Filip Chajzer oraz dziennikarz radia ESKA Jankes. O choreografię widowiska zatroszczy się Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT.

O północy niebo nad Pałacem Kultury i Nauki rozświetli feeria barw największego w Polsce pokazu świetlno-pirotechnicznego. Wstęp na imprezę będzie wolny.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: