WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska warszawa Mikołajkowa trasa na Stadionie Narodowym

Mikołajkowa trasa na Stadionie Narodowym

29.11.2016, godz. 13:06
Stadion Narodowy, Warszawa
Stadion Narodowy foto: Super Express

"Mikołajkowa Trasa Piłkarza" - specjalna atrakcja dla młodych i starszych fanów futbolu oraz gier terenowych – wystartuje 1 grudnia na PGE Narodowym.

Nowa trasa przeznaczona jest dla grup od 10 osób, które chcą wyjątkowo spędzić Mikołajki i w nietypowy sposób wręczyć sobie świąteczne prezenty.

— "Mikołajkowa Trasa Piłkarza" na PGE Narodowym to propozycja dla osób, które chciałyby w oryginalny sposób obdarować bliskich. Podarunki można ukryć w zakamarkach PGE Narodowego i dodatkowo sprezentować grę w poszukiwania prezentu w miejscach, w których Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak czy Arkadiusz Milik przeżywali największe piłkarskie emocje — opowiada Monika Borzdyńska, dyrektor komunikacji i marketingu spółki PL.2012+, operatora PGE Narodowego.

W poszukiwaniach prezentów uczestników "Mikołajkowej Trasy Piłkarza" będą wspierać przewodnicy PGE Narodowego. Dodatkowo podczas wycieczki będzie możliwość sprawdzenia swoich piłkarskich umiejętności w pokoju rozgrzewkowym zawodników.

"Mikołajkowa Trasa Piłkarza" to kolejna atrakcja na PGE Narodowym, który jest otwarty dla wszystkich 7 dni w tygodniu. Dołączy ona w grudniu do dotychczasowych pięciu tras wycieczek po obiekcie: piłkarza, ekskluzywnej, historycznej, przedszkolaka, znanych i lubianych oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: