WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Mistrz horroru Graham Masterton w Warszawie

Mistrz horroru Graham Masterton w Warszawie

23.09.2016, godz. 12:11
Warszawa, miasto, panorama, pałac kultury
foto: SE/EAST NEWS

Spotkanie ze słynnym brytyjskim autorem horrorów Grahamem Mastertonem odbędzie się 30 września o godz. 18 w salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122.

Graham Masterton, autor wielokrotnie nagradzanych horrorów, zaliczany jest do mistrzów gatunku, a czytelnicy i media wymieniają jego nazwisko obok Stephena Kinga. Urodził się w Edynburgu 16 stycznia 1946 roku. Początkowo pisał poradniki seksuologiczne, jednym z nich była „Magia seksu". Zadebiutował książką „Manitou", na podstawie której po dwóch latach nakręcono film o tym samym tytule. Od tego czasu napisał ponad 40 książek, które regularnie gościły na lista bestsellerów na całym świecie.

Pisarz wydał właśnie po polsku „Siostry Krwi", piąty tom cyklu o losach policyjnej śledczej Katie Maguire. Tym razem fabuła powieści skupia się na seryjnym mordercy, który za cel obiera sobie zakonnice.

Na pełnoletnich uczestników spotkania czeka dodatkowa atrakcja – możliwość wzięcia udziału w losowaniu wyjątkowej nagrody, którą będzie odwiedzenie domu strachów Horror House II z samym Grahamem Mastertonem.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: