WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Moc atrakcji na Ząbkowskiej

Moc atrakcji na Ząbkowskiej

19.08.2016, godz. 00:00
Warszawa centrum Pałac Kultury
foto: Andrzej Lange/Super Express

Czytanie starych przepisów kucharskich, warsztaty stolarskie oraz koncert Natalii Kukulskiej w formule silent disco - w sobotę i niedzielę, 20 i 21 sierpnia, czeka nas kolejna odsłona festiwalu Otwarta Ząbkowska.

W sobotę 20 sierpnia odbędzie się czytanie starych przepisów kucharskich, performance „Obrazy pisane o Pradze", a Reda Haddad rozśpiewa całą ulicę. W niedzielę 21 sierpnia organizatorzy przygotowali recitale i zajęcia dla dzieci „Chopin na Ząbkowskiej", warsztaty stolarskie oraz koncert Natalii Kukulskiej w formule silent disco.

Ruch drogowy zostanie tu zamknięty o północy z piątku 19 na sobotę 20 sierpnia, ponownie samochody wrócą tu w nocy z niedzieli 21 na poniedziałek 22 sierpnia. Wyłączony z ruchu odcinek ul. Ząbkowskiej można ominąć jadąc ul. Brzeską i Białostocką do Targowej a także Brzeską lub Markowską do Kijowskiej i Targowej. Taka organizacja ruchu będzie wprowadzana w sierpniu jeszcze w weekend 27-28.

Trasy zmienią autobusy komunikacji miejskiej. Autobusy linii 138 do ul. Targowej pojadą ulicami Markowską i Kijowską; linii 156 - w kierunku Metra Młociny - z ul. Kijowskiej skręcą w Markowską a następnie w Ząbkowską, a w kierunku Dworca Wschodniego z Ząbkowskiej pojadą Markowską do Kijowskiej. Natomiast autobusy linii 170 oraz nocnych N16 i N66 - w kierunku Ronda Starzyńskiego i Dworca Centralnego - pojadą ulicą Markowską i Białostocką do Targowej, zaś w drugą stronę - dojadą Targową do Kijowskiej i skręcą w Markowską.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: