WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Najstarsza gonitwa klasyczna na wyścigach

Najstarsza gonitwa klasyczna na wyścigach

26.08.2016, godz. 00:00
Tor Służewiec - wyścigi konne
Tor Służewiec - wyścigi konne foto: Andrzej Lange/Super Express

Podczas najbliższego weekendu na Torze Wyścigów Konnych najważniejszym wydarzeniem będzie rozgrywana na dystansie 2800 metrów klasyczna gonitwa St. Leger.

Na starcie najstarszej gonitwy klasycznej, w niedzielę o godz. 14.35, stanie pięć koni. Pod nieobecność dwóch gwiazd polskich wyścigów konnych: Va Banka i Cacciniego walka o tę prestiżową nagrodę stoczą ogiery: Langfuhr, Newerly, Masterpower, Dusigrosz i Tantal. Wśród ekspertów za głównego faworyta biegu uchodzi Newerly, drugi w wyścigach o Nagrody Prezesa Totalizatora Sportowego oraz Kozienic.

Również w niedzielę o godzinie 16.20 rozegrany zostanie wyścig porównawczy dla klaczy o Nagrodę SK Krasne. Do tej gonitwy zgłoszono siedem klaczy. Dwie czteroletni klacze (Nadworna i Height of Beauty) będą rywalizować z piątką trzylatek. W sobotę najciekawiej zapowiada się rywalizacja 3-letnich klaczy arabskich o Nagrodę Orli (godz. 14.35).

Początek zarówno sobotniego jak i niedzielnego mityngu zaplanowano na godz. 14.00. Bilety: do strefy B kosztują 5 zł, do strefy A kosztują 10 zł.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: