WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Noc w Instytucie Lotnictwa – jedyna okazja, by zwiedzić instytut

Noc w Instytucie Lotnictwa – jedyna okazja, by zwiedzić instytut

11.10.2016, godz. 09:11
Jak anulować rezerwację na samolot, pociąg i autobus
foto: SHUTTERSTOCK

7. Noc w Instytucie Lotnictwa - nocna impreza edukacyjna, której celem jest popularyzacja sektora lotniczego i kosmicznego w Polsce oraz promocja zawodów inżynierskich odbędzie się w piątek 14 października.

Impreza jest skierowana do wielbicieli lotnictwa, samolotów, kosmosu, nauki, techniki oraz do tych, którzy są ciekawi świata i lubią aktywnie spędzać czas wolny. W trakcie imprezy będzie można spotkać pilotów cywilnych i wojskowych, spadochroniarzy, przedstawicieli warszawskich lotnisk, inżynierów, astronomów, kosmonautów, naukowców, studentów i wielu innych wspaniałych ludzi. Zaprezentowane zostaną obszary związane z lotnictwem, nowymi technologiami, kosmosem, ale nie tylko.

„Naszym gościom zostaną udostępnione niedostępne na co dzień laboratoria. Ta jedyna noc w roku będzie rzadką okazją zwiedzenia Instytutu Lotnictwa w Warszawie" - zapowiadają organizatorzy. 7. Noc w Instytucie Lotnictwa jest częścią obchodów 90-lecia istnienia tej placówki. Na wszystkich będą czekać więc niespodzianki, konkursy, gry oraz wyjątkowe atrakcje.

Jak informują organizatorzy, każdego roku rośnie liczba odwiedzających Instytut Lotnictwa gości oraz zainteresowanie mediów. W poprzedniej, szóstej edycji Instytut odwiedziło prawie 30 000 osób. Noc w Instytucie Lotnictwa odbywać się będzie 14 października w godz. 17-23 przy al. Krakowskiej 110/114.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: