WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Piknik policyjny przed Arkadią

Piknik policyjny przed Arkadią

24.08.2016, godz. 12:04
Centrum Handlowe Arkadia
Centrum Handlowe Arkadia foto: REPORTER

Miasteczko ruchu drogowego, prezentacja psów i policyjnego sprzętu, symulator jazdy samochodem rajdowym oraz konkursy z nagrodami - w sobotę 27 sierpnia w godz. 11–18 odbędzie się kolejna edycja pikniku policyjnego.

Przed Centrum Handlowym Arkadia policjanci zaprezentują dzieciom i młodzieży swój sprzęt – zostaną tam ustawione samochody policyjne, motocykle, łódki, quady, a nawet cały mobilny posterunek. Dodatkową atrakcją będą pokazy pracy robota pirotechnicznego. Przed gośćmi pikniku również zaprezentują się policyjne psy i konie.

Policjanci opowiedzą, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w drodze do szkoły i w podróży. Podczas imprezy odbędą się konkursy, w których przewidziano wiele atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez najemców Arkadii. Na pikniku pojawi się również Straż Pożarna oraz autobus MZA, w którym będzie można wziąć udział w zajęciach edukacyjnych. Uczestnicy będą mogli też spróbować sił na symulatorze jazdy samochodem rajdowym.

Podczas wydarzenia promowana będzie kampania społeczna „Kierunek życzliwość w komunikacji miejskiej", której głównym celem jest promowanie wzajemnej życzliwości i zrozumienia w komunikacji miejskiej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: