WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Pobiegną nocą po Pradze

Pobiegną nocą po Pradze

15.11.2016, godz. 16:19
Warszawa Praga-Północ
foto: SE/EAST NEWS

I Praski Bieg Nocny zacznie się 10 grudnia o godz. 18. Trasa zostanie zorganizowana na pętlach.

W biegu będą mogły wystartować wyłącznie osoby, które najpóźniej do 10 grudnia 2016 r. ukończą 18 lat (czyli urodzone przed 10 grudnia 1998 r.) Zawodnicy na wózkach inwalidzkich z napędem bezpośrednim powinni przesłać na adres info@maratonwarszawski.com skan dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – jest to warunek zwolnienia z opłaty startowej.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej rejestracja.maratonwarszawski.com.

Opłata startowa to 50 zł (pakiet z koszulką pamiątkową – bawełnianą dla zgłoszeń opłaconych do 30 listopada lub pakiet bez koszulki – dla zgłoszeń opłaconych od 1 grudnia).

Na trasie biegu znajdować się będą maty kontrolne, które odnotowują pojawienie się uczestnika w danym punkcie. Brak odczytu pojawienia się uczestnika na danym punkcie może spowodować dyskwalifikację uczestnika.

Dyplom (certyfikat) ukończenia I Praskiego Biegu Nocnego do samodzielnego wydrukowania będzie gotowy do pobrania ze strony internetowej najpóźniej po upływie 14 dni od imprezy. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą I Praski Bieg Nocny, otrzymają na mecie pamiątkowe medale, a zdobywcy miejsc I – III w kategoriach wiekowych otrzymają pamiątkowe statuetki.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: