WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Pospaceruj z aktorkami

Pospaceruj z aktorkami

08.10.2016, godz. 06:00
Pospaceruj z aktorkami
foto:

Przejażdżka belgijskim ikarusem i konstruowanie symbolu Brukseli w ramach Dni Belgii; koncert grupy Warszawiaki w dniu św. Franciszka oraz spacery teatralne z Joanną Kurowską (52 l.) i Joanną Szczepkowską (63 l.). To kilka naszych propozycji na weekend.

- Spędźcie z nami twórczo czas i spójrzcie na miasto od strony, której nie znacie! - tak Instytut Teatralny im. Raszewskiego zapowiada niecodzienne spacery, które odbędą się w niedzielę. O godz. 11 spod Teatru Narodowego wystartuje wycieczka skierowana do rodzin z dziećmi, w której przewodnikiem będzie m.in. aktorka Joanna Kurowska. Najmłodszym uczestnikom przydadzą się notesy, długopisy i kreda. Z kolei o godz. 12.15 na spacer zaprosi Joanna Szczepkowska. - Poprowadzę uczestników śladami moich teatralnych fascynacji - zapowiada Joanna Szczepkowska. Spacerowicze dowiedzą się, gdzie aktorka zagrała przy pustej widowni.

W sobotę warto wybrać się do MiTo art.café.books (ul. Waryńskiego 28). Tam obchodzone będą Dni Belgijskie. W ramach darmowych atrakcji warsztaty i wykłady związane z tematyką tego kraju, lekcja robienia słynnej czekolady, przejażdżka belgijskim ikarusem (start sprzed MiTo o godz. 14.30 i 18.30) i koncert piosenkarki Marie Warnant o godz. 20.

A jeśli ktoś woli bardziej swojskie klimaty, proponujemy piknik z okazji dnia św. Franciszka w Lasku Bielańskim. Kiermasz rękodzieła, stoiska ze swojskim jadłem, zaprzęg konny na ul. Dewajtis i występ grupy Warszawiaki to atrakcje w niedzielę w godz. 10-16 przy kościele pokamedulskim.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: