WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Przegląd spektakli młodych artystów

Przegląd spektakli młodych artystów

14.11.2016, godz. 13:32
Teatr
foto: EAST NEWS

Piłkarze, KIM oraz Warsaw Calling – to spektakle, które zostaną zaprezentowane podczas tegorocznego Przeglądu Dokumentu Teatralnego TR.DOC.

Przegląd dokumentalnych spektakli młodych artystek i artystów teatru odbywał się będzie od 18 do 20 listopada. Realizowany jest przez TR Warszawa (ul. Marszałkowska 8) wspólnie z festiwalem Sopot Non-Fiction i Bemowskim Centrum Kultury. W programie znajdą się dwa premierowe przedstawienia, zrealizowane w koprodukcji TR Warszawa z Fundacją Teatru BOTO z Sopotu, przy wsparciu festiwalu Sopot Non-Fiction, Bemowskiego Centrum Kultury i Warszawa.doc.
Piłkarze Krzysztofa Szekalskiego w reżyserii Małgorzaty Wdowik to opowiada o młodych piłkarzach, których kluby sportowe traktują jak maszyny do zarabiania pieniędzy. KIM według tekstu Michała Szymaniaka w reżyserii Elżbiety Depty to pierwszy w Polsce drag-up, czyli połączenie występu drag queen ze stand-upem. Trzeci spektakl listopadowego przeglądu to zeszłoroczna premiera Warszawa.doc – Warsaw Calling Tomasza Szczepanka, opowiadający o klubowym życiu stolicy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: