WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Przejazd ul. Górczewską tylko z identyfikatorem

Przejazd ul. Górczewską tylko z identyfikatorem

22.11.2016, godz. 13:01
Górczewska nie dla mieszkańców
foto: Super Express

Zarząd Dróg Miejskich będzie wydawał identyfikatory, które pozwolą na przejazd ul. Górczewską do posesji, do których można dojechać tylko z północnej jezdni tej ulicy.

W głąb Woli metro pojedzie ze stacji Rondo Daszyńskiego. Będzie to ok. 3,4 km trasy. Planowane stacje to: Płocka umiejscowiona pod ul. Płocką w rejonie skrzyżowania z ul. Wolską; Młynów planowana pod ul. Górczewską po wschodniej stronie wiaduktu kolejowego w rejonie ul. Sokołowskiej i Syreny oraz Księcia Janusza pod ul. Górczewską w rejonie skrzyżowania z ul. Księcia Janusza. Dlatego w pierwszym etapie budowy zamknięta dla ruchu zostanie ul. Górczewska pomiędzy al. Prymasa Tysiąclecia a ul. Płocką oraz pomiędzy centrum handlowym a ul. Elekcyjną.

Dojazd do posesji przy ul. Górczewskiej 90, 92A, 104, 106, 116 i 118, które mają wjazdy z północnej jezdni ulicy będzie możliwy na podstawie wydanego przez Zarząd Dróg Miejskich identyfikatora Metro Wola (MW). Wniosek o wydanie identyfikatora mogą składać właściciele i najemcy lokali mieszkalnych i garaży oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wydanie identyfikatora jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje na temat identyfikatorów można otrzymać w Wydziale Organizacji Ruchu Zarządu Dróg Miejskich (ul. Chmielna 124, wejście od ul. Żelaznej, pokój nr 11 lub pod numerem telefonu 22 558 92 11).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: