WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Punkty Obsługi Pasażera ZTM będą czynne w sobotę i niedzielę

Punkty Obsługi Pasażera ZTM będą czynne w sobotę i niedzielę

30.09.2016, godz. 15:40
Metro będzie jeździć eczęścij
Metro będzie jeździć eczęścij foto: Super Express

Pierwsze dni października, to ostatnia chwila dla użytkowników Biletu Warszawiaka i Młodego Warszawiaka na zakodowanie e-hologramu.

W najbliższą niedzielę, 2 października, w godz. 10-17 będą funkcjonowały dwa dodatkowe Punkty Obsługi Pasażerów. Wszelkie sprawy związane m.in. z wgrywaniem e-hologramów, zakupem biletów, czy wyrobieniem spersonalizowanych Warszawskich Kart Miejskich, będą można załatwić nie tylko na Lotnisku Chopina, w CH Blue City, na Dworcu Zachodnim i Dworcu Centralnym, ale również w punktach na stacji metra Centrum i Dworzec Wileński.

W sobotę funkcjonować będzie dziesięć punktów. W standardowych godzinach będą otwarte Punkty Obsługi Pasażerów na stacji metra Nowy Świat – Uniwersytet, Młociny, Dw. Wileński, Ratusz Arsenał, Centrum, Służew, Blue City, Dw. Zachodni, Dw. Centralny oraz na Lotnisku Chopina.

Spersonalizowane Warszawskie Karty Miejskie wyrabiane są w punktach na poczekaniu – należy przynieść ze sobą zdjęcie (po zeskanowaniu zostanie ono zwrócone, a po wydruku karty skasowane z bazy danych) oraz dokument tożsamości. Osoby, które chciałyby po raz pierwszy zakupić Bilet Warszawiaka lub Młodego Warszawiaka, powinny przedstawić dokument potwierdzający fakt zamieszkiwania i rozliczania podatku dochodowego w Warszawie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: