WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Radiowóz zmiażdżył auta na czerwonym

Radiowóz zmiażdżył auta na czerwonym

13.04.2017, godz. 20:08
Radiowóz zmiażdżył auta na czerwonym
Radiowóz zmiażdżył auta na czerwonym foto: Tomasz Radzik/Super Express

Do kraksy doszło przy skrzyżowaniu ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. i Szczęśliwickiej. Kilka minut po godzinie 10 na sygnale w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich gnał radiowóz. Wjechał na skrzyżowanie z ulicą Szczęśliwicką na czerwonym świetle, na zielonym wjechało w tym samym momencie auto osobowe.

Żeby uniknąć kolizji kierowca radiowozu odbił kierownicą w lewo, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w stojący na czerwonym świetle samochód! Następnie kolejne auta uderzały w te stojące za sobą i tak uszkodzonych zostało... sześć pojazdów! Ranne zostały cztery osoby, w tym policjant oraz policjantka. – Ustalane są przyczyny tego zdarzenia. Będzie w tej sprawie prowadzone dochodzenie – powiedziała nam Edyta Adamus z zespołu prasowego KSP.
Wypadek spowodował ogromne utrudnienia w ruchu. Przez prawie dwie godziny zablokowana była ulica Bitwy Warszawskiej 1920 r. w kierunku Grójeckiej. Kierowcy utknęli w kilometrowych korkach, natomiast autobusy musiały zostać skierowane na trasy objazdowe.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: