WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Rozmowy z psami w Ogrodzie Krasińskich

Rozmowy z psami w Ogrodzie Krasińskich

13.10.2016, godz. 10:56
Mój Pupil: Poznaj mowę ciała
foto: SHUTTERSTOCK

Druga edycja projektu „Co mówi Twój pies? Bezpłatne spotkania z behawiorystą i weterynarzem" zacznie s ię w piątek 14 października w Ogrodzie Krasińskich.

Podczas spotkań specjaliści: Katarzyna Bargiełowska, psia behawiorystka oraz Rafał Kraszewski, lekarz weterynarii, pomogą lepiej zrozumieć psy i usprawnić wzajemną komunikację.

W części teoretycznej uczestnicy poznają zasady bezpiecznego korzystania z placu zabaw dla psów (w tym jak przygotować psa i siebie do wejścia na plac i do grupy innych psów), zasady ostrzegawcze i uspokajające i ogólne zasady dotyczące psiego savoir vivre'u. Dowiedzą się też, w jaki sposób wykorzystać plac zabaw do atrakcyjnego spędzenia czasu z pupilem i jak zapobiegać sytuacjom niebezpiecznym.

Część warsztatowa to przede wszystkim przetestowanie, w jaki sposób komunikują się psy, ćwiczenia, w jaki sposób unikać konfliktów, nauka komend, budowanie więzi z właścicielem, blokowanie zachowań niepożądanych i zabawa z psem. W części praktycznej zaplanowano pierwszą pomoc dla psów. Warsztaty odbędą w piątek 14 października o godzinie 15.30 oraz w sobotę 15 października o godzinie 14 na wybiegu dla psów przy Ogrodzie Krasińskich (przedpole od strony ul. Andersa) i potrwają około 2 godzin. Organizatorem jest Urząd Dzielnicy Śródmieście.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: