WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Śmiertelna czołówka pod Ożarowem

Śmiertelna czołówka pod Ożarowem

03.08.2016, godz. 19:53
WYPADEK W OŻAROWIE MAZOWIECKIM
WYPADEK W OŻAROWIE MAZOWIECKIM foto: materiał prasowy

Koszmarny wypadek w środku nocy. W czołowym zderzeniu osobówki z tirem zginął 36-latek.

Koszmarny wypadek w środku nocy. W czołowym zderzeniu osobówki z tirem zginął 36-latek.Koszmarny wypadek w środku nocy. W czołowym zderzeniu osobówki z tirem zginął 36-latek.

Około godz. 3 w nocy z wtorku na środę w Ożarowie Mazowieckim zderzyły się czołowo dwa auta. Osobowy citroen berlingo wjechał prosto w ciężarowego renault. - Z nieznanych przyczyn kierowca samochodu osobowego, jadący ulicą Poznańską w kierunku Warszawy zjechał na przeciwległy pas ruchu. W wyniku zderzenia z drugim pojazdem auto przewróciło się na bok i wylądowało na chodniku – relacjonuje Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.
36-letni kierowca citroena był przygnieciony pogiętą blachą, strażacy z Ożarowa musieli go wycinać z wraku specjalnymi nożycami. Niestety, mimo podjętej próby reanimacji mężczyzna zmarł. Utrudnienia na miejscu trwały do świtu. Około godziny 7.20 ruch na trasie do Warszawy został przywrócony. Wyjaśnianiem przyczyn wypadku zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie. Wiadomo jednak, że kierowca ciężarówki był trzeźwy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: