WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Sound Ostateczny wystartuje 24 września!

Sound Ostateczny wystartuje 24 września!

22.09.2016, godz. 10:14
Warszawa centrum Pałac Kultury
foto: Andrzej Lange/Super Express

Nowy cykl koncertów o nazwie Sound Ostateczny wystartuje 24 września (sobota) o godz. 21 w klubie #CH25 (Chłodna 25). Cykl został stworzony przez Janka Wiśniewskiego z warszawskiego zespołu The Saturday Tea.

Na jedynym w Polsce koncercie wystąpi Levitation Room, pochodzący z Highland Park w stanie Ilinois (USA). Obecnie trwa ich trasa koncertowa po Europie, promująca najnowszą płytę „Ethos", wydaną w popularnej wytwórni Burger Records. Muzyka Levitation Room to brzmienie zainspirowane latami 60., przebojowe melodie, dużo pogłosów i dynamiczne rytmy. Bezpośrednia spuścizna po The Seeds, czy Count Five. W Polsce Levitation Room zagra tylko raz – na Chłodnej 25.

Jako support zagra Rainbow Cut My Eyes - ekipa z Warszawy i Kijowa. Swoją muzykę określają jako „international pop underground". Wystąpi też Marianna Linde - utalentowana wokalistka, od niedawna bardziej mocno zaangażowana w muzykę niezależną. Jej współpraca z Sashą Sevchukiem (Rainbow Cut My Eyes) przyniosła owoce w postaci kompozycji, które spotkały się z pozytywnym przyjęciem w Polsce i na świecie.

Koncert zacznie się w sobotę 24 września o godz. 21. Wstęp: 15 zł.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: