WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Stanisława Celińska w Pokoju na Lato

Stanisława Celińska w Pokoju na Lato

23.08.2016, godz. 00:00
Stanisława Celińska
foto: © AKPA

Koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko odbędzie się 27 sierpnia (sobota) o godz 20 w Pokoju na Lato przy Muzeum Powstania Warszawskiego.

Stanisława Celińska to wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Warszawianka, silnie związana ze stołeczną Pragą jak nikt potrafi wprowadzić w klimat, nastrój i wciągnąć słuchacza w swoją opowieść. Jak mówi w filmie "Nowa Warszawa", marzyła o scenie teatralnej, by znaleźć się w kolorowym świecie i jednocześnie mieć bezpośredni kontakt z publicznością.

"Atramentowa." to najnowsza płyta Stanisławy Celińskiej. Aktorka odgrywa tu swoją kolejną rolę - pieśniarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza, wykorzystując pełną paletę barw i emocji. Wszystko zaczęło się od "Atramentowej Rumby", którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Razem z latynoamerykańskim zespołem Los Locos artystka zaprezentowała ją w Koncercie Premier 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009. Po występie z "Atramentową Rumbą" okrzyknięto Stanisławę Celińską polską Cesarią Evorą. Aktorka - tak jak kiedyś Cesaria - potrafi zaczarować publiczność swoim charyzmatycznym głosem i pomimo wielu przeciwności oraz trudów - kocha życie.

Na koncercie będzie można usłyszeć utwory z najnowszych albumów artystki. Wstęp wolny.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: