WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Superloteria dla osób mających telefon na kartę w T-Mobile

Superloteria dla osób mających telefon na kartę w T-Mobile

17.11.2016, godz. 16:18
Superloteria dla osób mających telefon na kartę w T-Mobile
foto: Materiały prasowe

Luksusowy samochód, telewizor i tablet - to tylko niektóre nagrody, jakie możesz wygrać, jeśli teraz zarejestrujesz swój telefon na kartę w sieci T-Mobile lub już wcześniej to zrobiłeś. Loteria trwa do 28 lutego 2017 roku, a łączna wartość nagród wynosi prawie 2,5 miliona złotych.

Chciałbyś zostać klientem pre-paid w sieci T-Mobile i wziąć udział w losowaniu nagród, ale nie wiesz, czy zdążysz? Spokojnie – możesz to zrobić przez cały czas trwania Superloterii. Nie obawiaj się też żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy, że wyślesz bezpłatną wiadomość SMS ze zgłoszeniem (o treści ZGODA pod numer 8060) i już jesteś w grze.

Zwiększ swoje szanse

Za sam fakt posiadania zarejestrowanego numeru w T-Mobile przysługuje ci jeden los. Jeśli jednak chcesz zwiększyć prawdopodobieństwo, że któraś z nagród trafi w twoje ręce – doładuj swój telefon. Kolejne losy przyznawane są automatycznie po każdym doładowaniu (według zasady: 5 zł = 1 los; doładowania, które nie są wielokrotnością tej kwoty będą zaokrąglane na korzyść klienta w górę, czyli np. 12 zł to 3 losy). Dodatkowe możliwości mają ci, którzy przejdą z systemu na kartę na abonament lub MIX w T-Mobile. Otrzymają wówczas 10 losów jednorazowo w chwili przystąpienia do zabawy, a następnie cyklicznie co miesiąc pulę wynikającą z wysokości abonamentu lub zobowiązania w Mix (wg zasad opisanych powyżej).

Jest o co walczyć

To nie jakieś drobne bonusy, ale nagrody jak się patrzy, czekają na szczęśliwców, do których los się uśmiechnie. Wygrać będzie można:

• 4 samochody BMW 318i Limousine
• 40 telewizorów Samsung UE55KU6670S Curved
• tablety Lenovo YOGA Tab 3 Pro LTE
• smartfony Samsung Galaxy S6 i HTC Desire 825
• zegarki Samsung Gear S3
• doładowania, rok ważności konta i inne usługi

Można wygrać tylko jedną nagrodę danego typu, nie ma więc obaw, że wszystkie limuzyny pójdą w jedne ręce. Wybrańcy fortuny zostaną wyłonieni podczas jednego z czterech losowań: 15.12.2016 r., 16.01.2017 r., 15.02.2017 r. oraz 15.03.2017 r. O wygranych będą powiadamiani telefonicznie lub SMS-ami. Regulamin loterii i więcej informacji o niej można znaleźć na stronie www.superloteria.t-mobile.pl, która jest aktywna od 3 listopada. Do skorzystania z oferty T-Mobila będzie namawiać również gwiazda nowej kampani reklamowej, piękna piosenkarka Cleo, której płyty również trafią do puli nagród.

A nawet jeśli szczęście ci nie dopisze, to rejestrując kartę w w T-Mobile i tak wiele zyskujesz. Podwojenie każdego doładowania, darmowe rozmowy i SMSy w sieci, 10 GB Internetu co miesiąc za darmo nawet przez rok - chyba nie ma na co narzekać.

RAMKA: Dla chcącego nic trudnego

Kartę SIM możesz zarejestrować w ciągu kilku minut w każdym z kilkuset sklepów firmowych i autoryzowanych punktów sprzedaży T-Mobile na terenie całej Polski; w placówkach Poczty Polskiej oraz w kilku tysiącach kiosków i saloników RUCHU, Relay, Inmedio i 1Minute. Więcej informacji na temat rejestracji numerów na kartę uzyskasz na stronie:
http://www.zarejestruj-karte.pl.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: