WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Targi dla miłośników gier

Targi dla miłośników gier

31.08.2016, godz. 00:00
gra komputerowa
foto: EAST NEWS

Festiwal YouTuberów, turnieje gier komuterowych, spotkania z największymi polskimi twórcami gier to tylko część atrakcji targów Good Game Warsaw, które odbędą się od 23 do 25 września w centrum Ptak Warsaw Expo.

Podczas trzech targowych dni organizatorzy zapowiadają m.in. premiery, spotkania z najważniejszymi YouTuberami, prezentacje najnowszego sprzętu oraz turnieje, w których udział będzie mógł wziąć każdy odwiedzający. W programie imprezy znalazły się m.in.: festiwal YouTuberów z ponad 30 twórcami, spotkania z największymi polskimi twórcami gier i turnieje z łączną pulą 200 000 zł.

Na targach powstanie również strefa Free2Play, w której na odwiedzających czekać będzie 300 komputerów oraz kilkaset miejsc przygotowanych dla graczy wyposażonych we własny sprzęt.

W Strefie Indie oraz gier planszowych odbywać się będą warsztaty dla wystawców i odwiedzających. Najmłodsi będą mogli wejść w świat nowych technologii: programowania oraz tworzenia gier. Rodzice w tym czasie będą mogli wziąć udział w warsztatach na temat wpływu cyfrowej rozrywki na rozwój dzieci.

GGW będzie również gratką dla fanów wirtualnej rzeczywistości. Na powierzchni niemalże 1000 mkw. najnowszy sprzęt pozwoli przenieść się do wirtualnego świata.

Ptak Warsaw Expo mieści się w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: