WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Targi mieszkań w północno-zachodniej Warszawie

Targi mieszkań w północno-zachodniej Warszawie

29.08.2016, godz. 15:49
Są szczegóły programu Mieszkanie Plus
Są szczegóły programu Mieszkanie Plus foto: SHUTTERSTOCK

Dzielnicowe Targi Nieruchomości Wola, Bemowo, Żoliborz i Bielany odbędą się 17 i 18 września w godz. 10-16 w hali Koło przy ul. Obozowej 60.

Impreza skupia wyłącznie inwestycje budowlane z północno-zachodniej części Warszawy oraz z sąsiednich miejscowości jak Łomianki czy, Ożarów i Babice. Adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w tej części Warszawy i jej okolicach. Główną ideą, która przyświeca organizatorom jest pokazanie korzyści wynikających z mieszkania w tym rejonie. Wspaniała atmosfera, atrakcyjna lokalizacja, doskonała komunikacja z centrum – to tylko niektóre powody, dla których wiele osób decyduje się tu kupić nieruchomość.

Na targach zaprezentowane zostaną zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy. Goście będą mogli również zapoznać się z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. doradztwa finansowego, aranżacji wnętrz.

Ceny biletów:

bilet normalny 5 zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na targi dla jednej osoby dorosłej
bilet rodzinny 10 zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na targi dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci
e-bilet 0zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na targi dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci. Aby go otrzymać, należy wejść na stronę www.targikolo.pl.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: