WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Targi odpowiedzialnego biznesu

Targi odpowiedzialnego biznesu

17.11.2016, godz. 13:23
Stadion Narodowy
foto: EAST NEWS

6. Targi CSR odbędą się w czwartek 17 listopada w godz. 9-17 na Stadionie PGE Narodowy. Będzie można tu m.in. zbadać ciśnienie krwi, wziąć udział w lekcji WF-u z mistrzem świata w siatkówce Krzysztofem Ignaczakiem i wygrać wejściówki do Kuchni Spotkań IKEA.

Targi CSR to największe wydarzenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. W tym roku 70 firm i organizacji zaprezentuje w galerii stadionu PGE Narodowego swoje dobre praktyki w zakresie CSR. Targi to także szansa na poszerzenie wiedzy na temat CSR, nawiązywanie kontaktów z praktykami i ekspertami, wzięcie udziału w dyskusjach i skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych przez wystawców.

Na stoisku firmy Polpharma będzie możliwość zbadania ciśnienia w ramach programu „Ciśnienie na życie", w godz. 12.45 – 13 odbędzie się lekcja WF-u z mistrzem, firma Feel It zrobi masaż dedykowany osobom spędzającym dużo czasu w pozycji siedzącej, odbędą się tam też warsztaty upcyklingu z artystami oraz zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Więcej działań planowanych przez wystawców Targów dostępna jest na stronie http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/atrakcje/ .

Podczas tegorocznych Targów organizator zadbał również o udogodnienie dla rodziców. Na czas zwiedzania istnieje możliwość pozostawienia dziecka w specjalnej strefie zabaw przygotowanej przez Fundację Rodzinną.

- Zachęcamy do zapoznania się z programem targów i przyjścia, także z dziećmi. Dla nich również przewidzieliśmy wiele atrakcji– mówi Ewa Albińska, menadżerka projektów Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: