WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Tunel na ostatniej prostej

Tunel na ostatniej prostej

04.10.2016, godz. 09:00
TUNEL W MIĘDZYLESIU.
foto: Super Express

Na tę wiadomość czekają wszyscy mieszkańcy Wawra! Już za miesiąc będzie można przejechać 80-metrowym tunelem przy stacji PKP Międzylesie! - Otwarte zostaną też dwa przejścia podziemne dla pieszych: jeden przy Urzędzie Dzielnicy Wawer, drugi od ulicy Patriotów - poinformowała Agata Choińska-Ostrowska z Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych.

Wszystkie prace są praktycznie na finiszu. Teraz kolej na urzędników, którzy zajmą się odbiorem drogi i przekazaniem jej do użytku. Tunel będzie spinał dwie części dzielnicy, które przecięte są linią kolejową. Mieszkańcy nie kryją swojego zadowolenia. - Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu otworzą tunel. Czekam już bardzo długo, bo ten przejazd pod torami jest bardzo potrzebny! - mówi Łukasz Zdanowski (31 l.).

Tunel ma zostać oddany do użytku wraz z końcem listopada. - Nadal trwają prace wykończeniowe, po których możliwy będzie odbiór obiektu przez odpowiednie służby - dodaje Choińska-Ostrowska. Wszyscy liczą na to, że odbiory techniczne pójdą bardzo sprawnie i tunelem będzie można pojechać nawet wcześniej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: