WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska warszawa Warszawa: Muzeum Powstania Warszawskiego do końca WRZEŚNIA czeka na zgłoszenia. Zdobądź nagrodę!

Warszawa: Muzeum Powstania Warszawskiego do końca WRZEŚNIA czeka na zgłoszenia. Zdobądź nagrodę!

24.09.2014, godz. 22:39
Muzeum Powstania Warszawskiego
foto: SE/EAST NEWS

Muzeum Powstania Warszawskiego do końca miesiąca czeka na zgłoszenia kandydatów do tegorocznej nagrody im. Jana Rodowicza "Anody". To nagroda imienia żołnierza, powstańca, bohatera przyznawana bohaterom współczesnym, którzy bezinteresownie robią coś dobrego dla innych.

Muzeum Powstania Warszawskiego do końca miesiąca czeka na zgłoszenia kandydatów do tegorocznej nagrody im. Jana Rodowicza "Anody". To nagroda imienia żołnierza, powstańca, bohatera przyznawana bohaterom współczesnym, którzy bezinteresownie robią coś dobrego dla innych. Dwukrotnie już laureatami tej nagrody były osoby, które uratowały innym życie. Ale nie trzeba dokonać tak heroicznych czynów, by na nagrodę zasłużyć. - Chcemy uhonorować ludzi, którzy nie muszą walczyć w obronie podstawowych wartości, lecz mogą je urzeczywistniać w wolnej Polsce. Wyróżnienie przyznawane jest w dwóch kategoriach: za postawę życiową stanowiącą wzór do naśladowania oraz za wyjątkowy czyn - mówi dyrektor MPW Jan Ołdakowski. Kandydatów można zgłaszać za pośrednictwem strony www.anoda.org. Tam znaleźć można specjalny formularz, który po wydrukowaniu i wypełnieniu należy wysłać do muzeum. Statuetki zostaną wręczone 7 marca 2015 roku.

Zobacz też: Warszawa: idiota oślepiał pilotów

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Źródło: Artur Szyk
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: