WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa WARSZAWSKIE CZWARTKI. E-hologram potwierdzi zniżki

WARSZAWSKIE CZWARTKI. E-hologram potwierdzi zniżki

29.09.2016, godz. 00:00
Karta Warszawiaka już do wzięcia
foto: Super Express

Od października uprawnienia do zniżek w ramach Karty warszawiaka i Karty młodego warszawiaka będzie potwierdzał jedynie e-hologram.

UWAGA! Bez elektronicznego zapisu uprawnień na Warszawskiej Karcie Miejskiej nie będzie można korzystać ze zniżek i tańszych przejazdów komunikacją miejską.

Osoby, które mieszkają w Warszawie i rozliczyły podatek dochodowy od osób fizycznych za 2015 rok w stołecznym urzędzie skarbowym, mogą wgrać e-hologram na kartę bezpośrednio w biletomatach. Nie trzeba mieć przy sobie żadnych dokumentów, a sama czynność trwa bardzo krótko. Można to zrobić w 651 urządzeniach stacjonarnych oraz w 1332 mobilnych, znajdujących się w autobusach MZA. Wgrane w tym roku e-hologramy będą ważne do 30 września 2017 r. Posiadacze Karty warszawiaka lub Karty młodego warszawiaka, działających na bazie Warszawskiej Karty Miejskiej i innych elektronicznych nośników płacą mniej za bilety długookresowe, a dodatkowo mogą korzystać z kilkudziesięciu ofert przygotowanych przez miejskie instytucje oraz prywatne firmy handlowe i usługowe.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: