WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa WARSZAWSKIE CZWARTKI. Święto Wisły

WARSZAWSKIE CZWARTKI. Święto Wisły

25.08.2016, godz. 00:00
WARSZAWSKIE CZWARTKI. Święto Wisły
foto: Materiały prasowe

Przez cały sezon nad Wisłą i na Wiśle odbywały się wydarzenia, dzięki którym warszawiacy mogli poznać potencjał rzeki. W sobotę, 10 września, zapraszamy na Święto Wisły – projekt zamykający i podsumowujący wszystkie nadrzeczne działania.

– Chcemy, aby Święto Wisły było swego rodzaju podziękowaniem dla wszystkich, którzy na co dzień dbają, aby nad rzeką dużo się działo. Atrakcje dostępne nad rzeką mają zachęcić warszawiaków oraz turystów do spędzania nad nią czasu, odkrywania jej dla siebie, korzystania z jej uroków. Mało miast może się pochwalić tak szeroką ofertą wydarzeń i wyjątkową wakacyjną, nieformalną przestrzenią – mówi Robert Zydel, dyrektor Biura Marketingu Miasta.

W tym roku wydarzenia w ramach obchodów Święta Wisły odbędą się na Płycie Desantu, wśród nich zaplanowano m.in. wyścig motorówek River Sprint, darmowe rejsy oraz warsztaty wiślanego gotowania. Główną atrakcją będzie widowiskowa parada jednostek pływających, która rozpocznie się o zachodzie słońca. Szczegółowy program na profilu fb Dzielnica Wisła oraz na fanpage'u Święto Wisły.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: