WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa WARSZAWSKIE CZWARTKI. Warszawa Jest Trendy

WARSZAWSKIE CZWARTKI. Warszawa Jest Trendy

25.08.2016, godz. 00:00
WARSZAWSKIE CZWARTKI. Warszawa Jest Trendy
foto: Materiały prasowe

W piątek, 2 września, rusza czwarta edycja trzydniowej imprezy dla mieszkańców – Warszawa Jest Trendy. Piątek, sobotę i niedzielę wypełnią koncerty, warsztaty, spektakle, wystawy, atrakcje sportowe i taneczne, konkursy oraz imprezy muzyczne.

Oferta jest bardzo ciekawa i różnorodna, warto przed wyjściem z domu zapoznać się z nią, korzystając z drukowanych informatorów albo strony internetowej www.warszawajesttrendy. um.warszawa.pl. Wstęp na większość wydarzeń odbywających się w ramach Warszawa Jest Trendy jest bezpłatny. Na wybrane wydarzenia będą obowiązywały nieodpłatne wejściówki, a na imprezy płatne przygotowano zniżki na kartę warszawiaka lub kartę młodego warszawiaka.

Piątek, 2 września, godz. 17.00, pl. Defilad – dyskoteka z DJ Wiką.

Jednak głównym piątkowym wydarzeniem będzie wieczorny koncert „25 lat Niepodległości Ukrainy". Artyści z Polski i Ukrainy
połączą siły, zapewniając warszawiakom kilka godzin najlepszej muzycznej rozrywki.

Sobota, 3 września – finał koncertów „Chopin na Krakowskim Przedmieściu klasycznie i na jazzowo" (godz. 14.30 przy kolumnie Zygmunta) i koncert „Super Warszawa" (godz. 18 na placu Defilad).

Niedziela, 4 września – projekt dla najmłodszych „Dziecięca Warszawa". Każde dziecko, które od godziny 12 do 18.30 przyjdzie na plac Defilad, będzie mogło skorzystać z licznych warsztatów, m.in. plastycznych, kulinarnych czy komputerowych, oraz wziąć udział w lekcjach tańca. Na scenie „Dziecięcej Warszawy" wystąpią największe gwiazdy muzyki dziecięcej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: