WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa se.pl wiadomości polska warszawa WARSZAWSKIE CZWARTKI. Warszawski Tydzień Seniora 2016

WARSZAWSKIE CZWARTKI. Warszawski Tydzień Seniora 2016

29.09.2016, godz. 00:00
senior domy opieki
foto: SHUTTERSTOCK

Jeszcze do niedzieli 2 października starsi mieszkańcy uczestniczą w różnych wydarzeniach w ramach Warszawskiego Tygodnia Seniora.

Warszawa od minionego poniedziałku świętuje Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Warszawski Tydzień Seniora zakończy się w niedzielę, 2 października, piknikiem w Ogrodzie Saskim.

Piknik w Ogrodzie Saskim

W programie tegorocznego pikniku są m.in. stanowiska z możliwością bezpłatnych badań i konsultacji – pomiaru ciśnienia, glukozy, tkanki tłuszczowej. Na chętnych będzie czekał audiobus, w którym specjaliści zbadają słuch, a także fizjoterapeuci ze wskazówkami, jak zapobiegać bólom kręgosłupa i stawów. Animatorzy zaproszą na warsztaty rękodzieła i warsztaty rysunku sepią. Wraz z Karin Lesiak przetestujemy dobroczynny wpływ JOGI ŚMIEC HU na ludzki organizm, a z przewodnikami PTTK odbędziemy wędrówki po bliższych i dalszych okolicach Ogrodu.

Teatr Dramatyczny

Przygotował specjalnie na tę okazję konkursy z nagrodami, są to m.in. bilety do teatru, ciekawe książki. Seniorzy dowiedzą się również, gdzie w Warszawie można skorzystać z darmowych porad prawnika i psychologa. Na scenie wystąpią Teresa Kramarska oraz Wojciech Dąbrowski z gośćmi specjalnymi – laureatami tegorocznego Festiwalu Retro. Na zakończenie DJ Wika porwie na międzypokoleniową potańcówkę. Podczas imprezy będziemy losować bilety do KINOTEKI w PKiN, a w losowaniu głównym do wygrania weekendowy pobyt dla dwojga w Zakopanem.

Więcej informacji o Warszawskim Tygodniu Seniora jest na stronie: www.senioralna.um.warszawa.pl.
W razie pytań można dzwonić pod numer telefonu: 22 443 14 82

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: