WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów na Lotnisku Chopina

Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów na Lotnisku Chopina

17.11.2016, godz. 16:14
LOTNISKO CHOPINA.
foto: SHUTTERSTOCK

Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów mają na celu zachęcenie firm i start-upów do przygotowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych przeznaczonych do obsługi pasażerów i samolotów na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Nabór skierowany jest do wszystkich przedsiębiorców, w szczególności polskich start-upów oraz małych i średnich przedsiębiorstw, oferujących produkt lub usługę na indywidualnie określonym dla każdego wyzwania oczekiwanym poziomie gotowości technologicznej.

Uczestnicy warsztatów będą mogli zmierzyć się m.in. z takimi wyzwaniami jak: zaprojektowanie inteligentnego systemu zarządzania oświetleniem pola manewrowego, opracowanie technologii wzmacniania nośności nawierzchni lotniskowych, modernizacja obiegu ciepła w rękawach pasażerskich, unowocześnienie systemu dystrybucji i sortowania bagażu, budowa symulatora jazdy po terenie lotniska, uruchomienie modelu prognozowania przepływu pasażerów.

Zgłaszanie propozycji rozwiązań możliwe jest za pomocą Platformy Transferu Technologii Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. - www.ptt.arp.pl. Termin zgłaszania propozycji rozwiązań odpowiadających na zidentyfikowane wyzwania upływa 9 grudnia.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.lotnisko-chopina.pl/pl/warsztaty-innowacyjnych-pomyslow.html.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: