WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa se.pl wiadomości polska warszawa Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów na Lotnisku Chopina

Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów na Lotnisku Chopina

17.11.2016, godz. 16:14
LOTNISKO CHOPINA.
foto: SHUTTERSTOCK

Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów mają na celu zachęcenie firm i start-upów do przygotowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych przeznaczonych do obsługi pasażerów i samolotów na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Nabór skierowany jest do wszystkich przedsiębiorców, w szczególności polskich start-upów oraz małych i średnich przedsiębiorstw, oferujących produkt lub usługę na indywidualnie określonym dla każdego wyzwania oczekiwanym poziomie gotowości technologicznej.

Uczestnicy warsztatów będą mogli zmierzyć się m.in. z takimi wyzwaniami jak: zaprojektowanie inteligentnego systemu zarządzania oświetleniem pola manewrowego, opracowanie technologii wzmacniania nośności nawierzchni lotniskowych, modernizacja obiegu ciepła w rękawach pasażerskich, unowocześnienie systemu dystrybucji i sortowania bagażu, budowa symulatora jazdy po terenie lotniska, uruchomienie modelu prognozowania przepływu pasażerów.

Zgłaszanie propozycji rozwiązań możliwe jest za pomocą Platformy Transferu Technologii Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. - www.ptt.arp.pl. Termin zgłaszania propozycji rozwiązań odpowiadających na zidentyfikowane wyzwania upływa 9 grudnia.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.lotnisko-chopina.pl/pl/warsztaty-innowacyjnych-pomyslow.html.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: