WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Wielki Dzień Pszczół w Wilanowie

Wielki Dzień Pszczół w Wilanowie

03.08.2016, godz. 15:11
pszczoła
foto: Dreamstime

Gra terenowa, podczas której będzie można się poczuć jak pszczoła, odbędzie się 8 sierpnia (poniedziałek) w godz. 10–15 w Parku Wilanowskim.

Zadaniem graczy będzie wcielenie się w pszczołę i znalezienie sposobu na przetrwanie. Gdzie mają zamieszkać? Jak uniknąć niebezpieczeństw? Może się okazać, że wcale nie jest to łatwe zadanie.

Gracze wezmą udział w grze w zespołach 10-osobowych lub zespołach rodzinnych. Będą wykonywać zadania w dowolnej kolejności, odwiedzając poszczególne punkty gry.
Czas gry każdego zespołu i liczba zdobytych punktów liczone będą indywidualnie.

Nagrody otrzymają wszystkie zespoły biorące udział w grze. Będą to gadżety oraz zestawy nasion roślin miododajnych. Co pół godziny ogłaszana będzie także grupa, która uzyskała w ostatnim czasie (pół godziny) największą liczbę punktów. Grupa taka otrzyma dodatkowe nagrody w postaci bomby nasiennej.

Wstęp jest bezpłatny, lecz trzeba odebrać w kasie bezpłatną wejściówkę. Zgłoszenia indywidualne oraz zespołów graczy należy wysłać na adres: akademie@pomagamypszczolom.pl. Możliwa będzie również rejestracja na miejscu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: