WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria SuperAktor

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria SuperAktor

21.10.2016, godz. 00:00
Telekamery 2015. Katarzyna Żak, Cezary Żak
Telekamery 2015. Katarzyna Żak, Cezary Żak foto: AKPA

„Super Express" lada chwila kończy 25 lat. Z tej okazji rusza wielki plebiscyt, w którym chcemy wyłonić SuperGwiazdę 25-lecia, SuperAktora 25-lecia, SuperSportowca 25-lecia, SuperFilm 25-lecia, SuperPrzedsiębiorcę 25-lecia i SuperOsobowość 25-lecia. Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Do piątku prezentujemy kandydatów na SuperAktora 25-lecia.

CEZARY ŻAK

ZAGŁOSUJ! Treść SMS-a: SUPER.5 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

To jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów komediowych. Zasłynął dzięki roli złośliwego i samolubnego motorniczego Karola Krawczyka w serialu „Miodowe lata". Publiczność pokochała go także za podwójną rolę proboszcza i wójta w serialu „Ranczo". Jednak nie tylko seriale są mocną stroną aktora. Żak świetnie czuje się również na deskach teatru. Jego debiut teatralny nastąpił 22 lutego 1991 roku. Występował w takich teatrach jak: Teatr Współczesny we Wrocławiu, Teatr im. Norwida w Jeleniej Górze, Teatr Powszechny w Warszawie. Zarówno na małym, jak i na dużym ekranie zadebiutował w 1993 roku. Dostał niewielką rolę szofera w serialu „Czterdziestolatek 20 lat później" Jerzego Gruzy, a także w komedii „Obcy musi fruwać" Wiesława Saniewskiego. Sam mówi o sobie, że nie jest aktorem filmowym. Na dużym ekranie pojawia się bowiem głównie w epizodach i drugoplanowych rolach. Zdecydowanie lepiej sprawdza się w komediowych serialach. Prywatnie związany jest z Aktorką Katarzyną Żak. Od ponad trzydziestu lat uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw. Mają dwie córki: Aleksandrę i Zuzannę.

Pozostali z kategorii SuperAKTOR

TERESA LIPOWSKA sms: SUPER.1
CEZARY PAZURA sms: SUPER.2
ARTUR ZMIJEWSKI sms: SUPER.3
TOMASZ KOT sms: SUPER.4

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT), wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na SuperAktora 25-lecia trwa do 23 października 2016 r., do godz. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl

 

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: