WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Wymiana nawierzchni w al. Niepodległości

Wymiana nawierzchni w al. Niepodległości

09.11.2016, godz. 12:32
roboty drogowe, utrudnienia
foto: Super Express

Od czwartku 10 listopada od godz. 22 do poniedziałku, 14 listopada do godz. 4 zamknięta będzie zachodnia jezdnia (w kierunku Ursynowa) al. Niepodległości od ul. Stefana Batorego do ul. Wiktorskiej.

Nawierzchnia będzie wymieniana na odcinku od skrzyżowania z ul. Rakowiecką (wraz z tym skrzyżowaniem) do ul. Wiktorskiej, ale jezdnia będzie zamknięta już od skrzyżowania z ul. Stefana Batorego. Utrzymany będzie jedynie dojazd do ul. Bruna. Zamknięte będą skrzyżowania zachodniej jezdni al. Niepodległości z ulicami: Rakowiecką, Narbutta, Madalińskiego i Dąbrowskiego. Jadący tymi ulicami od strony ul. Puławskiej będą mogli dojechać do al. Niepodległości i tutaj będą musieli skręcić w kierunku centrum. Przejścia dla pieszych będą zamykane naprzemiennie. Objazdy zostaną wytyczone ulicami: Stefana Batorego – Wołoska – A.E. Odyńca lub Stefana Batorego – Wiśniowa – Rakowiecka – Kazimierzowska – A.E. Odyńca.

Autobusy linii 119 i 167 w kierunku pętli Wiśniowa Góra i Siekierki - Sanktuarium pojadą ul. Batorego i Wiśniową. Swoją trasę zmienią autobusy linii 138, które w kierunku pętli Bokserska będą kursowały al. Niepodległości, ul. Batorego oraz św. A. Boboli a kierunku pętli Zajezdni Utrata - ul. Odyńca i al. Niepodległości.
Autobusy linii 168 w kierunku pętli Spartańska pojadą al. Niepodległości, ul. Batorego i św. A. Boboli, natomiast w kierunku pętli Witolin - ul. Batorego i Wiśniową.
Na trasę objazdową - tylko w kierunku pętli Bokserska i Konstancin-Jeziorna Pańska zostaną skierowane autobusy linii 174, 700 i N36, które będą jeździły ul. Batorego, św. A. Boboli, Wołoską i Odyńca.

Autobusy linii 195 w kierunku pętli Rakowiecka – Sanktuarium pojadą al. Niepodległości, ul. S. Batorego i św. A. Boboli, a kierunku pętli Natolin Płn. – ul. Madalińskiego, św. A. Boboli, Batorego i Wiśniową. Natomiast autobusy linii nocnej N34, w kierunku pętli Dw. Centralny będą kursowały ul.Batorego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: