WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa se.pl wiadomości polska warszawa Wymiana umiejętności połączona ze sztukami walki

Wymiana umiejętności połączona ze sztukami walki

25.11.2016, godz. 11:09
Studenci
foto: SHUTTERSTOCK

Korepetycje z języka portugalskiego w zamian za pomoc w Photoshopie, porady dotyczące szycia w zamian za naukę tańca - 1 grudnia na warszawskiej Pradze odbędzie się kolejny Speedskilltrading. To spotkanie dla osób, które chcą wymieniać się umiejętnościami.

Każdy uczestnik spotkania podaje umiejętności, które może zaoferować innym i deklaruje, czego chciałby się nauczyć. W trakcie rozmów z kolejnymi osobami szuka partnera do wymiany.

– Podczas naszych spotkań wszyscy zyskują, bo wychodzą z nowymi znajomościami, inspiracjami i motywacją do działania – wylicza Wojciech Marciniak, organizator Speedskilltradingu.

Grudniowemu spotkaniu towarzyszył będzie otwarty trening capoeiry. - Capoeira Angola to połączenie tańca, walki i muzyki. Dla większości ta sztuka walki jest pewnie dziedziną zupełnie nieznaną, dlatego zdecydowaliśmy się na włączenie jej w program spotkania – tłumaczy Wojciech Marciniak. Lekcję poprowadzi grupa Capoeira Angola Zimba Warszawa.

Speedskilltrading odbędzie się 1 grudnia. Najpierw organizatorzy zaproszą na trening capoeiry, który zacznie się o godz. 18 przy ul. Skaryszewskiej 15, II p. Po nim, o godz. 20, będzie można wymieniać sęi umiejętnościa,o w oddalonej o 500 m kawiarni Stół Powszechny (Zamoyskiego 20). Można przyjść na jedną lub na obie części spotkania.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: