WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Wymiana umiejętności połączona ze sztukami walki

Wymiana umiejętności połączona ze sztukami walki

25.11.2016, godz. 11:09
Studenci
foto: SHUTTERSTOCK

Korepetycje z języka portugalskiego w zamian za pomoc w Photoshopie, porady dotyczące szycia w zamian za naukę tańca - 1 grudnia na warszawskiej Pradze odbędzie się kolejny Speedskilltrading. To spotkanie dla osób, które chcą wymieniać się umiejętnościami.

Każdy uczestnik spotkania podaje umiejętności, które może zaoferować innym i deklaruje, czego chciałby się nauczyć. W trakcie rozmów z kolejnymi osobami szuka partnera do wymiany.

– Podczas naszych spotkań wszyscy zyskują, bo wychodzą z nowymi znajomościami, inspiracjami i motywacją do działania – wylicza Wojciech Marciniak, organizator Speedskilltradingu.

Grudniowemu spotkaniu towarzyszył będzie otwarty trening capoeiry. - Capoeira Angola to połączenie tańca, walki i muzyki. Dla większości ta sztuka walki jest pewnie dziedziną zupełnie nieznaną, dlatego zdecydowaliśmy się na włączenie jej w program spotkania – tłumaczy Wojciech Marciniak. Lekcję poprowadzi grupa Capoeira Angola Zimba Warszawa.

Speedskilltrading odbędzie się 1 grudnia. Najpierw organizatorzy zaproszą na trening capoeiry, który zacznie się o godz. 18 przy ul. Skaryszewskiej 15, II p. Po nim, o godz. 20, będzie można wymieniać sęi umiejętnościa,o w oddalonej o 500 m kawiarni Stół Powszechny (Zamoyskiego 20). Można przyjść na jedną lub na obie części spotkania.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: