WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska warszawa Wypadek w centrum Warszawy! Tramwaj STARANOWAŁ autobus. Są RANNI

Wypadek w centrum Warszawy! Tramwaj STARANOWAŁ autobus. Są RANNI

14.06.2017, godz. 21:13
autobus, warszawa
foto: Archiwum

Gigantyczne utrudnienia w samym centrum Warszawy. Na skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Królewską doszło dziś (środa) do wypadku, w którym uczestniczył autobus komunikacji miejskiej i tramwaj. Policja, straż pożarna i karetki pogotowia dotarły na miejsce. W wyniku wypadku są ranni, których przetransportowano do szpitala.

Dziś po godzinie 17 doszło do wypadku w samym centrum Warszawy. Autobus linii 107 został uderzony przez tramwaj linii 35. Służby pojawiły się na miejscu w ekspresowym tempie, aby nieść pomoc rannym. - Na tę chwilę dziewieć osób jest poszkodowanych w tym troje dzieci – powiedział portalowi Fakt24.pl starszy aspirant Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. Poinformował również, że najmłodsze dziecko, które wzięło udział w wypadku, ma zaledwie trzy miesiące. Rannych przewieziono do szpitala.

Wypadek był na tyle poważny, że spowodował utrudnienia w ruchu. Ogromne korki powstały w rejonie skrzyżowania, a niektóre połączenia komunikacji miejskiej nie działają sprawnie. Poinformował o tym Zarząd Transportu Miejskiego. - W związku z zablokowanym przejazdem w rejonie skrzyżowania Marszałkowska / Królewska występują utrudnienia w kursowaniu linii 4, 15, 18, 35, 102, 105, 107, 128, 175, 520 – napisano w komunikacie.

Tramwaje linii 4, 15, 18, 35 zostały skierowane w obu kierunkach:

Linia 4: Pl. Zbawiciela - Nowowiejska - Al. Niepodległości - Al. Jana Pawła II - Al. Solidarności

Linie 15 i 18: Gen. Andersa - Stawki - Al. Jana Pawła II - Al. Niepodległości - Nowowiejska

Linia 35: Al. Jana Pawła II - Al. Niepodległości - Nowowiejska

Autobusy linii 520 jadące w kierunku krańca Płocka-Szpital kierowane są: Królewska > Moliera > Senatorska > własna trasa

Utrudnienia mogą potrwać do kilku godzin.

ZOBACZ: Boże Ciało 2017 Warszawa: Zmiany w komunikacji miejskiej

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: