WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Z Modlina można polecieć bezpośrednio do Walencji

Z Modlina można polecieć bezpośrednio do Walencji

14.11.2016, godz. 13:39
Lotnisko w Modlinie już wystartowało
foto: Super Express

Loty do Walencji z lotniska w Modlinie zainaugurowała linia lotnicza Ryanair. To już ósmy kierunek uruchomiony w ostatnim czasie przez tę linię.

Prócz ciepłego, łagodnego klimatu przez prawie cały rok, pięknych plaż i morza, Walencja i jej okolice przyciągają zabytkami, najnowocześniejszą architekturą, słynnymi fiestami, świetną gastronomią i bogatą kulturą.

- To wspaniała wiadomość, że sieć połączeń z Hiszpanii ciągle się rozwija, co świadczy o coraz większym zainteresowaniu i tym samym większym zapotrzebowaniu na ten kierunek – cieszy się Isabel Martín Benítez, radca ds. turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce.

Prezes lotniska w Modlinie Leszek Chorzewski podkreśla, że uruchomienie nowych tras do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Francji było strzałem w dziesiątkę. Sama ich zapowiedź wzbudziła ogromny entuzjazm pasażerów. - Walencja jest piękna, zresztą wszystkie nowe kierunki są bardzo atrakcyjne i z pewnością przyciągną mnóstwo podróżnych – mówi prezes Chorzewski.

Dodaje, że kolejną dobrą informacją jest powiększenie bazy o nowy trzeci samolot. - To oznacza kolejne korzyści zarówno dla pasażerów jak i samego portu, m. in. wiele nowych miejsc pracy dla członków załóg, nowe kierunki lotnicze oraz większą częstotliwość połączeń - tłumaczy.

Łącznie na lotnisku Warszawa Modlin Ryanair obsłuży 2,8 miliona pasażerów i przyczyni się do powstania 2100 miejsc pracy – zapowiada Olga Pawlonka z Ryanaira.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: