WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Zaatakował i pobił do nieprzytomności

Zaatakował i pobił do nieprzytomności

09.08.2016, godz. 15:30
Zaatakował i pobił do nieprzytomności
foto: Policja.waw.pl

Policjanci ze Śródmieścia złapali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o pobicie. Kamery monitoringu chwilę wcześniej zarejestrowały, jak 32-latek rzuca się na innego mężczyznę, uderza łokciem i pięściami w twarz, a później kopie w głowę.

Do zdarzenia doszło przy ul. Mazowieckiej. Wracającego go domu mężczyznę zaczepił Marcin M. Szukając zaczepki, zaczął zachowywać się agresywnie wobec przechodnia. Ten prosił o pozostawienie go w spokoju, chcąc uniknąć konfrontacji z napastnikiem. Niestety, 32-latek nie odpuścił i po chwili uderzył mężczyznę w twarz łokciem, a poźniej dwa razy pięścią. Pokrzywdzony wskutek uderzenia upadł na chodnik. Marcin M. jednak nie przestaje zadawać ciosów, kopie leżącego w głowę. Po tych uderzeniach pokrzywdzony stracił przytomność.

Nieprzytomnego w ciężkim stanie przewieziono na wezwane pogotowie. Agresorowi na szczęście nie udało się uciec, już chwilę po zdarzeniu został zatrzymany przez policję i przewieziony do aresztu. Jak się okazało, był pijany, miał we krwi ponad promil alkoholu.

Za pobicie o charakterze chuligańskim grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: