WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Zabił staruszkę na wysepce!

Zabił staruszkę na wysepce!

17.07.2016, godz. 18:37
wypadek Conrada
wypadek Conrada foto:

To były sekundy. Rozpędzony citroen wypadł z jezdni na skrzyżowaniu ulicy Reymonta i Kochanowskiego na Bielanach. Samochód pędził i na niebezpiecznym skrzyżowaniu złapał poślizgi. Skosił sygnalizator, znalazł się na wysepce i przejechał dwie kobiety. 82- latka zmarła na miejscu.

Na skrzyżowanie od razu zbiegli się inni przechodnie. Widok był przerażający. Na jezdni na dachu leżał doszczętnie rozbity citroen. Wokół szkło, kawałki karoserii. Na wysepce między jezdniami powyginane rowery. Wśród nich na asfalcie leżały zakrwawione ofiary, 46 – letnia rowerzystka i 82- letnia piesza. Ratownicy, którzy pojawili się na miejscu próbowali ją reanimować. Bezskutecznie. – Starsza kobieta nie przeżyła, młodsza została zabrana do szpitala karetką ale jej stan był bardzo ciężki- poinformował rzecznik policji Piotr Świstak.

Według świadka tej masakry, samochód 66- letniego sprawcy pędził tuż przed tragedią. Na samym skrzyżowaniu dosłownie wyleciał w powietrze. Ściął sygnalizator i dachował. Po drodze zmasakrował kobiety. Były podejrzenia, ze zasłabł ale według świadka, po dachowaniu sam wyszedł z wraku. – Jechał na moje oko nawet 90 na godzinę, dlatego wypadł z drogi. Po wypadku wydostał się z samochodu i wtedy zszokowany zobaczył, co się stało- opowiadał nam na miejscu mieszkaniec Bielan. Policja zbadała kierowcę alkomatem, był trzeźwy. Sam też został ranny więc trafił do szpitala.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: