WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Zamykają Aleje na rok!

Zamykają Aleje na rok!

03.11.2016, godz. 02:00
Zamykają Aleje na rok!
Zamykają Aleje na rok! foto: Marcin Wziontek/Super Express

Uwaga, kierowcy! Do końca sierpnia przyszłego roku drogowcy będą poszerzać Aleje Jerozolimskie w Pruszkowie! W nocy zamknięto 800-metrowy odcinek drogi, którą najlepiej omijać przez Pęcice lub A2.

W nocy zamknięty został odcinek między Partyzantów a Bohaterów Warszawy. Po południowej stronie powstanie nowa jezdnia z nowymi chodnikami, ze ścieżkami rowerowymi, z latarniami i zatokami dla autobusów. Przy okazji wymieniona zostanie magistrala wodociągowa, gazociąg i instalacje techniczne. - Samochody ciężarowe będą kierowane do Warszawy autostradą A2, natomiast pozostałe drogami powiatowymi przez Pęcice, Reguły do drogi wojewódzkiej 719. Ruch od strony Warszawy zostanie na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Partyzantów skierowany do ul. Bohaterów Warszawy i dalej do drogi wojewódzkiej 719 - mówi "Super Expressowi" Monika Burdon, rzeczniczka Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Wyjazd z ulicy Partyzantów od strony Tworek będzie możliwy tylko w prawo. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 719 i Partyzantów wyłączona zostanie sygnalizacja.

To niejedyne utrudnienia. 4 listopada zacznie się remont drogi wojewódzkiej 719 w Pruszkowie. Na odcinku od Zimińskiej-Sygietyńskiej do Powstańców ruch będzie się odbywał wahadłowo. Tak będzie aż do końca listopada.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: