WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Zimowe sporty na Narodowym

Zimowe sporty na Narodowym

21.10.2016, godz. 09:17
Stadion Narodowy
foto: EAST NEWS

Trzy lodowiska, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, tor do curlingu, skatepark, imprezy na łyżwach dla dzieci i młodzieży, warsztaty i konkursy, to tylko niektóre z atrakcji, Zimowego Narodowego. Od 5 listopada po raz czwarty na płycie PGE Narodowego powstanie największe w Polsce lodowisko.

Zimowy Narodowy na stałe wpisał się już w zimowy pejzaż stolicy. W tym roku, po raz czwarty, powstanie największe w Polsce „Zimowe Miasteczko". Nie zabraknie sprawdzonych atrakcji, będą również nowości. Ponad 5000 mkw. lodu, trzy lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach i hit ubiegłorocznej edycji – tor do curlingu, znajdą się ponownie na Zimowym Narodowym.

W tym roku na najmłodszych czekają „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui", nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę, prowadzona przez instruktorów ze szkółki „Ice&Fun" Renaty Aleksander. Z kolei dorośli mogą się pobawić na imprezie klubowej na łyżwach – „Disco Lodowisko z 4FUN.TV". Oprócz tego, przez cztery miesiące, na gości odwiedzających Zimowy Narodowy czekają imprezy tematyczne, konkursy i niespodzianki.

- W ubiegłym roku odwiedziło nas ponad pół miliona gości. W tym roku Zimowy Narodowy potrwa aż do 5 marca, dlatego też liczymy na kolejne rekordy, tym bardziej, że przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i pomysłów na aktywny wypoczynek – mówi Katarzyna Ziemska, organizator Zimowego Narodowego.

Na parkingu podziemnym powstanie największy w stolicy kryty Skatepark Zimowego Narodowego. Oprócz jazdy na rolkach, deskorolkach, czy longboardach, partnerzy skateparku przygotowali bogaty program warsztatów dla dzieci i dorosłych. Ceny biletów normalnych na lodowisko zaczynają się od 13 zł, ulgowych od 10 zł, górka lodowa: od 5 zł, wejście na płytę: 5 zł, curling: 25 zł - bilet normalny, 20 zł - bilet ulgowy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: