WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Znajdź pracę w Pałacu Kultury i Nauki

Znajdź pracę w Pałacu Kultury i Nauki

23.08.2016, godz. 00:00
Pałac Kultury i Nauki
Pałac Kultury i Nauki foto: SHUTTERSTOCK

Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 5 października w godz. 10–17 w salach wystawowych na drugim piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Ideą przewodnią imprezy jest promocja najbardziej przedsiębiorczych firm tworzących miejsca pracy.

Na targach będzie można znaleźć najlepszych kandydatów do pracy spośród kilku tysięcy osób odwiedzających to wydarzenie albo najlepszą pracę u jednego z kilkudziesięciu wystawców, którzy tam będą mieli swoje stoiska. Targi są również miejscem promowania przedsiębiorczości wśród osób poszukujących nowych ścieżek rozwoju zawodowego.

Organizacje realizujące projekty adresowane do osób przedsiębiorczych w ramach Salonu Przedsiębiorczości zaprezentują tu swoje działania. Tegoroczna edycja imprezy zostanie wzbogacona o Salon Doradztwa, który stanie się miejscem prezentacji instytucji i firm zajmujących się profesjonalnym doradztwem w kierunku odpowiedniego przygotowania kandydatów do kontaktu z pracodawcami.

Urzędnicy przewidują, że Targi Pracy i Przedsiębiorczości zgromadzą ponad 3,5 tys. osób. Udział w imprezie jest bezpłatny zarówno dla poszukujących, jak i oferujących pracę.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: