WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Waśniewska ZNOWU W CIĄŻY? Trudno to sobie wyobrazić? Waśniewska była ZAZDROSNA O MADZIĘ?

Waśniewska ZNOWU W CIĄŻY? Trudno to sobie wyobrazić? Waśniewska była ZAZDROSNA O MADZIĘ?

19.04.2012, godz. 21:51
WAŚNIEWSKA
foto: SE.pl

Matka Madzi, Katarzyna Waśniewska, w ciąży! Trudno to sobie wyobrazić, ale z drugiej strony Katarzyna Waśniewska jest młodą kobietą. Pytanie tylko czy zdolną do wychowywania dzieci? Po pierwszej ciąży miała syndrom jedynaka - tak twierdzi Rutkowski. Czy druga ciąża powieliłaby ten problem?

Katarzyna Waśniewska, matka Madzi, w ciąży?

Katarzyna Waśniewska jest młodą kobietą, która z pewnością jest zdolna do posiadania dzieci. Wątpliwości budzi jednak jej opieka nad Madzią...

Specjaliści twierdzą, że Waśniewska po porodzie dostała syndromu jedynaka - Katarzyna po narodzinach córki zaczęła zachowywać się bardzo dziwnie. Dostała tzw. syndromu jedynaka, który jeśli tylko nie jest w centrum uwagi, obraża się na cały świat. Właśnie tak mogło być w przypadku Katarzyny, która nie mogła znieść tego, że Madzia absorbuje całą uwagę jej męża Bartka - ocenił specjalnie dla Super Expressu Rutkowski.

Czy zatem Waśniewska nadaje się na matkę, skoro jest zazdrosna o własne dziecko? Czy w przypadku kolejnej ciąży sytuacja byłaby inna?

Katarzyna Waśniewska, matka Madzi, w ciąży - z kim? Z Bartkiem?

Z kim Katarzyna Waśniewska mogłaby zajść w ciążę? Z Bartkiem? Nie jest to nieprawdopodobne - pomimo rozstania pary, Katarzyna zostawiła list pożegnalny, w którym zapewnia o miłości do męża. Do złożenia pozwy rozwodowego nie doszło, więc jest szansa na ponowne zejście się pary.

Wątpliwości budzi także brat Katarzyny. Jak wiemy jest bardzo zżyty z siostrą - teraz stanowi dla niej tarczę obronną, towarzyszy w spacerach, wspólnie spędza z nią czas. Czy brat Waśniewskiej dopuści do niej innego mężczyznę? Innego poza Bartkiem?

Katarzyna Waśniewska, matka Madzi, w ciąży - czy nadaje się na matkę?

Poseł Kotliński uważa, że gdyby matka Madzi mogła usunąć ciążę nie byłoby cyrku medialnego z parą, która chce być celebrytami.

Matka Madzi wraz z Bartkiem nie planowali ciąży. Czy to oznacza, że nie chcieli tego dziecka? Waśniewska wyznała, że nadal kocha Madzię. Może gdyby ciąża była planowana nie byłoby problemów? Może wtedy Katarzyna nie byłaby zazdrosna o córkę?

Czy druga ciąża Waśniewskiej będzie planowana? Czy w ogóle dojdzie do skutku?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: