WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Weekendowa seria wypadków w okolicach Augustowa [ZDJĘCIA]

Weekendowa seria wypadków w okolicach Augustowa [ZDJĘCIA]

12.09.2016, godz. 11:54
06
foto: Policja

W miniony weekend augustowscy policjanci z drogówki mięli ręce pełne roboty. Tylko w sobotę na ich terenie doszło do trzech groźnych wypadków, w wyniku których aż cztery osoby trafiły do szpitali. Na szczęście, nikt nie zginął.

Do pierwszego wypadku doszło w sobotnie przedpołudnie w okolicach wsi Sucha Rzeczka niedaleko Augustowa. Jak wstępnie ustalili przybyli na miejsce policjanci, podróżujący renault 26-letni mieszkaniec Łap z nieznanych dotąd przyczyn zjechał nagle na przeciwległe pobocze drogi. Auto dachowało, a następnie uderzyło w przydrożne drzewa i ogrodzenie. Ranny kierowca został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Kolejne zdarzenie miało miejsce przed godz. 16.00 na krajowej drodze nr 16 w miejscowości Przewięź. Jadący citroenem 41-letni mieszkaniec Augustowa, podczas wyprzedzania 51-letniego rowerzysty z Pruszkowa (woj. mazowieckie), zaczepił go lusterkiem auta. Rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Dwie godziny później doszło do trzeciego wypadku. W miejscowości Żarnowo Pierwsze jadący motocyklem 22-latek z powiatu grajewskiego, podczas wyprzedzania jadącego w tą samą stronę samochodu, najprawdopodobniej nie zauważył innego auta, którego kierowca także rozpoczął manewr wyprzedzania. Motocyklista gwałtownie zjechał na lewe pobocze, stracił panowanie nad maszyną i wywrócił się w przydrożnym rowie. On i jadąca z nim 24-letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala.

Okoliczności i przyczyny wypadków badają teraz augustowscy policjanci.

Zobacz też: Ksiądz mówił o podrzynaniu gardeł! Sprawa trafiła do Watykanu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: