WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Weselnicy kontra policjanci! Awantura na weselu w Chełmnie

Weselnicy kontra policjanci! Awantura na weselu w Chełmnie

27.10.2016, godz. 18:58
ślub, obrączki
foto: EAST NEWS

Na jedynym z wesel w Chełmnie doszło do bijatyki. Zdaniem części świadków, awantura miała się zacząć wtedy, kiedy policjanci bawiący się na 1. piętrze zaczęli zaczepiać kobiety. Funkcjonariusze odcinają się jednak od tych zarzutów. - Nikt w całym zdarzeniu nie ucierpiał, nic nie zostało zniszczone, a sprawa zakończyła się na poziomie policyjnej interwencji. Jeden z kelnerów pospieszył się wzywając policję - powiedział Gazecie Pomorskiej szef policji w Chełmnie.

Suto zastawione stoły, pełne smacznych dań, skoczna muzyka i naróżniejsze alkohole - tak zapewne wygląda wesele marzeń wielu Polaków. Tak zapewne swoje święto chcieli spędzić weselnicy bawiący się na przyjęciu w Chełmnie. Niestety, w trakcie zabawy doszło do awantury. Zdaniem jednego ze świadków - całe zamieszanie wynikło ze źle zachowujących się policjantów razem ze swoim emerytowanym kolegą, którzy bawili się na pierwszym piętrze. Funkcjonariusze mieli schodzić na papierosa i zaczepiać kobiety bawiące się na weselu. W ich obronie mieli stanąć ich partnerzy. Policja zaprzecza jednak, by doszło do bijatyki na weselu.

- Pytałem o to kolegę - emeryta, ale mówił, że nic złego nie zrobił, nawet nie użył niewybrednych słów w stosunku do kobiet. Bójki, gdzie ktoś zadaje uderzenia, nie było. Może, bo tego również nie jestem pewny, doszło do szarpaniny. Nikt w całym zdarzeniu nie ucierpiał, nic nie zostało zniszczone, a sprawa zakończyła się na poziomie policyjnej interwencji. Jeden z kelnerów pospieszył się wzywając policję - powiedział Gazecie Pomorskiej szef policji w Chełmnie.

Wiadomo, że podczas zabawy na policję zadzwonił jeden z kelnerów. Patrol, który przyjechał na miejsce nie podjął jednak intewencji. Inna była natomiast reakcja funkcjonariuszy z Bydgoszczy. - Pojechali do Chełmna od razu - zwłaszcza, że sprawa dotyczyła tej rangi policjantów. Prowadzą czynności wyjaśniające. Wnioski z udziału w incydencie policjantów przedstawią komendantowi wojewódzkiemu. Ustalają co się stało i czy doszło do naruszenia dyscypliny służbowej - powiedziała rzeczniczka policji w Bydgoszczy.

Wiadomo, że do awantury w Chełmnie doszło w nocy, z 21 na 22 października. Wiadomo, że już wkrótce mają zostać przesłuchani świadkowie zdarzenia.

Czytaj: Weselnicy kontra policjanci! Awantura na weselu w Chełmnie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: