WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Wiadomości 11.11: Śpiący złodziej. Na pomoc pijanej mamusi. Wpadka niewdzięcznika

Wiadomości 11.11: Śpiący złodziej. Na pomoc pijanej mamusi. Wpadka niewdzięcznika

12.11.2016, godz. 02:00
Policjant, policja, kajdanki, przestępca
foto: EAST NEWS

Wiadomości z Polski w skrócie. Sprawdź, co działo się 11 listopada w kraju.

Śpiący złodziej

Na gorącym uczynku został przyłapany 32-letni mężczyzna, który w Lidzbarku Warmińskim plądrował naczepę samochodu dostawczego. Właściciel pojazdu, widząc złodzieja, zamknął drzwi naczepy i uwięził gagatka do czasu przyjazdu policji. Złodziejaszek postanowił umilić sobie czas oczekiwania na sprawiedliwość. Uraczył się czterema puszkami piwa, a później jak gdyby nigdy nic zasnął. Mundurowi zastali go pochrapującego między paczkami popcornu. Teraz za kradzież grozi mu areszt, ograniczenie wolności albo grzywna do 5 tys. zł. 

Na pomoc pijanej mamusi

Szok! W samym środku nocy zmartwiona 10-letnia dziewczynka z Żor poprosiła sąsiadów o pomoc dla mamy. Tłumaczyła, że ona i jej 7-letnia siostra nie mogą jej dobudzić. Kobieta leżała na łóżku i nie reagowała na żadne bodźce. Dobrzy sąsiedzi wezwali karetkę pogotowia. Gdy ratownicy medyczni przybyli na miejsce, okazało się, że 34-latka jest kompletnie pijana. Co gorsza, ocknęła się i stała się agresywna. Uspokoili ją dopiero policjanci. Ojciec dziewczynek był wtedy w pracy. "Wyskokową" matką zajmie się sąd rodzinny. 

Wpadka niewdzięcznika

Zawiódł wszystkich. Mieszkanka Zamościa straciła serce do narzeczonego, kiedy odkryła, że chłopak ukradł jej laptopa. 21-latek nie przepuścił też swoim rodzicom, którym zwędził pieniądze. Pokrzywdzeni zawiadomili policję i mundurowi szybko dopadli niewdzięcznika. 21-latek zdążył za łup kupić samochód, w którym. schował foliowe torebki z suszem roślinnym. Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Zobacz: Marsz Niepodległości 11 listopada. SPALILI flagę z logiem Facebooka

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: