WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Wilki rozszarpały mi 22 daniele

Wilki rozszarpały mi 22 daniele

23.09.2016, godz. 05:00
wilki zagryzły daniele
wilki zagryzły daniele foto:

To była rzeź niewiniątek. Stado danieli zaatakowała wataha wilków. Drapieżniki rozszarpały 22 ofiary. Przegryzły im gardła, niektórym wyżarły wnętrzności. - Wcześniej czy później rzucą się na ludzi - mówi Barbara Staszak (60 l.), właścicielka zabitych zwierząt.

Barbara Staszak z Drogosławia pod Szubinem (woj. kujawsko-pomorskie) od kilku lat prowadzi hodowlę danieli. Obok domu mają wybieg ogrodzony siatką i drutem kolczastym. To nie przeszkodziło wilkom. - Kiedy rano zobaczyłam, co zrobiły, nogi się pode mną ugięły. Co kilka metrów leżał daniel. Wilki nawet ich nie zja- dły. Widać, że mordowały dla przyjemności - opisuje kobieta.

Straty szacuje na 30 tys. zł. Dodatkowo musi zapłacić za utylizację zwierząt. - Wilki są pod ochroną, jest ich za dużo. Podobno na naszym terenie żyją trzy watahy - mówi pani Barbara. - Trzeba zmienić prawo. Wiem, że protestują przeciwko temu obrońcy zwierząt. Byli i u mnie. Wmawiali, że to nie wilki zamordowały moje daniele, ale weterynarz poznał ślady kłów - dodaje.

Zobacz także: Przebił psa widłami, rzucił kotem o ścianę i znęcał się nad partnerką

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: