WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Wójt nagrany podczas masturbacji?! Mieszkańcy Panek wstrząśnięci

Wójt nagrany podczas masturbacji?! Mieszkańcy Panek wstrząśnięci

16.09.2016, godz. 09:33
Wójt gminy Panki
foto: Facebook/Bogdan Praski

Wójt gminy Panki pod Częstochową zamieszany w seksaferę. Chodzi o filmik z intymnego życia Bogdana Praskiego, który pojawiły się w internecie. Sprawą zajmuje się prokuratura i namierza internautę.

Filmik z obscenicznym zachowaniem wójta trafiły do sieci. Widzieli go mieszkańcy Panek, potem zniknął. W miasteczku wrze od plotek. - Wójt chyba był pod wpływem alkoholu i masturbował się... - mówi jeden z mieszkańców Panek. - Nagranie ktoś utrwalił na skypea. W tą seksaferę zamieszana jest jeszcze jakaś kobieta. Wójt wydał na Facebooku oświadczenie: "Szanowni Mieszkańcy. Ze względu na wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie, pragnę oświadczyć, że zostałem poddany szantażowi z żądaniem okupu w stosunku do mojej osoby i mojej rodziny. Sprawę prowadzi Komenda Policji w Kłobucku. Do czasu zakończenia śledztwa proszę o wyrozumiałość w stosunku do mojej osoby i mojej rodziny. O wynikach śledztwa poinformuję niezwłocznie. Z poważaniem Bogdan Praski". Wójt złożył na policję doniesienie: jedno o nielegalnym utrwalaniu i rozpowszechnianiu filmów bez zgody i wiedzy osoby zainteresowanej, drugie w sprawie szantażu. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Częstochowie.- Sytuacja jest specyficzna z uwagi na charakter sprawy - informuje Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej. - Postępowanie dotyczy podstępnego utrwalenia wizerunku osoby z żądaniem pewnej kwoty za zaprzestanie rozpowszechniania filmiku - dodaje prok. Ozimek.

Czytaj: Zboczeniec MASTURBOWAŁ SIĘ przy 14-latkach na plaży!

Anonimowy sprawca za filmik żądał kilkadziesiąt tysięcy złotych od wójta. Prokuratura ustala teraz adresy IP osób, które kontaktowały się z Bogdanem Praskim za pomocą internetu. Wójt odpiera zarzuty i mówi, że na filmiku w sytuacji intymnej znajduje się osoba do niego podobna. - To miało w ohydny sposób sugerować odbiorcy, że osoba na filmiku i ja to jedna osoba - mówił dziennikarzom wójt. Mieszkańcy Panek nie chcą takiego wójta. Chcą referendum w sprawie odwołania włodarza gminy, którym teraz interesuję się także ABW. - Żaden oficjalny wniosek w tej sprawie do nas nie wpłynął  - twierdzi Sylwia Piątkowska, sekretarz UG w Pankach - W urzędzie nikt nie widział tego filmiku.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: