WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Wójt nagrany podczas masturbacji?! Mieszkańcy Panek wstrząśnięci

Wójt nagrany podczas masturbacji?! Mieszkańcy Panek wstrząśnięci

16.09.2016, godz. 09:33
Wójt gminy Panki
foto: Facebook/Bogdan Praski

Wójt gminy Panki pod Częstochową zamieszany w seksaferę. Chodzi o filmik z intymnego życia Bogdana Praskiego, który pojawiły się w internecie. Sprawą zajmuje się prokuratura i namierza internautę.

Filmik z obscenicznym zachowaniem wójta trafiły do sieci. Widzieli go mieszkańcy Panek, potem zniknął. W miasteczku wrze od plotek. - Wójt chyba był pod wpływem alkoholu i masturbował się... - mówi jeden z mieszkańców Panek. - Nagranie ktoś utrwalił na skypea. W tą seksaferę zamieszana jest jeszcze jakaś kobieta. Wójt wydał na Facebooku oświadczenie: "Szanowni Mieszkańcy. Ze względu na wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie, pragnę oświadczyć, że zostałem poddany szantażowi z żądaniem okupu w stosunku do mojej osoby i mojej rodziny. Sprawę prowadzi Komenda Policji w Kłobucku. Do czasu zakończenia śledztwa proszę o wyrozumiałość w stosunku do mojej osoby i mojej rodziny. O wynikach śledztwa poinformuję niezwłocznie. Z poważaniem Bogdan Praski". Wójt złożył na policję doniesienie: jedno o nielegalnym utrwalaniu i rozpowszechnianiu filmów bez zgody i wiedzy osoby zainteresowanej, drugie w sprawie szantażu. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Częstochowie.- Sytuacja jest specyficzna z uwagi na charakter sprawy - informuje Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej. - Postępowanie dotyczy podstępnego utrwalenia wizerunku osoby z żądaniem pewnej kwoty za zaprzestanie rozpowszechniania filmiku - dodaje prok. Ozimek.

Czytaj: Zboczeniec MASTURBOWAŁ SIĘ przy 14-latkach na plaży!

Anonimowy sprawca za filmik żądał kilkadziesiąt tysięcy złotych od wójta. Prokuratura ustala teraz adresy IP osób, które kontaktowały się z Bogdanem Praskim za pomocą internetu. Wójt odpiera zarzuty i mówi, że na filmiku w sytuacji intymnej znajduje się osoba do niego podobna. - To miało w ohydny sposób sugerować odbiorcy, że osoba na filmiku i ja to jedna osoba - mówił dziennikarzom wójt. Mieszkańcy Panek nie chcą takiego wójta. Chcą referendum w sprawie odwołania włodarza gminy, którym teraz interesuję się także ABW. - Żaden oficjalny wniosek w tej sprawie do nas nie wpłynął  - twierdzi Sylwia Piątkowska, sekretarz UG w Pankach - W urzędzie nikt nie widział tego filmiku.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: