WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska WROCŁAW: Fałszywe banknoty wprowadzone w obieg

WROCŁAW: Fałszywe banknoty wprowadzone w obieg

21.06.2012, godz. 19:15
Pieniądze, banknoty
Znajomi generał Petelickiego otwarcie przyznają, że w ostatnim czasie zmagął się on z poważnymi problemami finansowymi. – Rok temu przestał pracować w firmie Ernst&Young, w której bardzo dobrze zarabiał jako doradca strategiczny na kontrakcie menadżerskim – powiedział "Faktowi" znajomy Petelickiego. – Bardzo to odejście przeżył, bo w środowisku mówiło się, że jego rozstanie z tą firmą spowodowane jest miedzy innymi faktem, że od dłuższego czasu nie miał już kontaktów na najwyższych szczeblach –dodał. Petelicki stracił swoje kontakty przez swój niewyparzony język. Bezskutecznie próbował szukać nowej pracy. Na pewno wiązało się to również z upokorzeniem i poczuciem porażki, z którymi ten, przywykły do sukcesów człowiek, kiepsko sobie radził. foto:

33-letnia mieszkanka Wrocławia wprowadzała w obieg fałszywe banknoty o nominale 20 złotych. Została zatrzymana przez policjantów, kiedy robiła zakupy w sklepie spożywczym na terenie śródmieścia.

Kobieta była w posiadaniu kilkunastu sztuk podrobionych dwudziestozłotówek. Jedną z nich próbowała zapłacić w sklepie spożywczym we Wrocławiu. Właścicielka sklepu natychmiast poinformowała o tym policję, która zatrzymała 33-letnią mieszkankę miasta. Teraz grozi jej do 10 lat więzienia.
Policjanci wyjaśniają szczegóły zajścia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: